W PEŁNI WYKWALIFIKOWANY I PROFESJONALNY ZESPÓŁ

Zarządzanie przedsiębiorstwem
Doradztwo prawne
Administracja i zarządzanie
Doradztwo podatkowe

Realizujemy Państwa potrzeby

Pierwsza firma z grupy powstała w 2005 roku, a jej zadaniem była pomoc prawna podmiotom rozpoczynającym działalność w Polsce. Kilka lat później zespół poszerzył swoją ofertę o usługi księgowe i doradztwo podatkowe.

Z powstałej grupy zajmującej się doradztwem małym i średnim firmom powstał My Team. Tworzy go zespół profesjonalistów z branży, posiadających doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwami i świadczeniu usług prawnych, administracyjnych i finansowych.

Pracownicy naszych biur Polsce i w Hiszpanii, odpowiednio przygotowani do rozpoznawania indywidualnych potrzeb każdego klienta, potrafią osiągać wytyczone cele i gwarantują satysfakcję. Oddajemy do Państwa dyspozycji 10 lat naszego doświadczenia. Naszym kontrahentom oferujemy wsparcie, dzięki któremu dany projekt może się rozpocząć, rozwinąć i na dobre zaistnieć na rynku.

Ponad 20 lat doświadczenia i sprawdzone referencje

Głównym celem naszej grupy profesjonalistów jest ożywienie i wzmocnienie działalności przedsiębiorstw w Hiszpanii i w Polsce, a także, dzięki odpowiednim działaniom i podjętym środkom, zmniejszenie potencjalnych zagrożeń.

CELE

Zarządzanie zasobami

Dzięki optymalnemu zarządzaniu zasobami pomagamy naszym klientom odnieść oczekiwany sukces i osiągnąć wymierne rezultaty w zakresie konkurencyjności, wydajności i rentowności.

Strategie rozwoju

Wspólnie pracujemy nad rozwiązywaniem problemów, szukaniem rozwiązań i opracowywaniem strategii rozwoju.

Wdrażanie modelu biznesu

Pomagamy wdrożyć najbardziej odpowiedni dla danego projektu model biznesu. Oferujemy szybkość działania, wydajność i wiarygodność.

CHCEMY BYĆ NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM DLA PAŃSTWA BIZNESU

Oferując optymalne dla Państwa projektów rozwiązania i wysokiej jakości usługi.

Poznaj część naszego zespołu

Enrique Montalva

CEO