Nasze dewizy to profesjonalizm i zindywidualizowane podejście do klienta

Oferujemy zróżnicowane wsparcie w rozwijaniu biznesu oraz pomoc na każdym etapie prowadzenia działalności. Proponujemy najlepsze rozwiązania, które umożliwią optymalne funkcjonowanie Państwa firmy oraz usprawnią przeprowadzanie transakcji. Ponadto, pomagamy podczas rejestracji przedsiębiorstw w urzędach (KRS, US, GUS, ZUS).

USŁUGI

FINANSOWE USŁUGI KSIĘGOWE

MyTeam Group jest dumna z posiadania wykwalifikowanych i doświadczonych księgowych oraz niezależnych doradców finansowych o doskonałej reputacji w zakresie tworzenia bezstronnych rozwiązań finansowych.

BIURO PODATKOWE

MyTeam Group zapewnia rachunkowość, planowanie finansowe i usługi w zakresie nieruchomości w Polsce. Specjalizujemy się w samozatrudnionych profesjonalistach, jednoosobowych firmach, właścicielach firm i firmach.

KADRY I PŁACE

MyTeam Group oferuje szeroki zakres usług księgowych w przystępnej cenie. Jesteśmy najlepszymi polskimi księgowymi i jesteśmy bardzo polecani przez wszystkich naszych klientów w 13 krajach na 3 kontynentach i wciąż liczymy.

OD POJEDYNCZEJ USŁUGI DO OBSŁUGI KOMPLEKSOWEJ

Proszę myśleć tylko o swoim biznesie.
Resztą zajmiemy się my.

ZALETY

Wiedza na temat panujących zasad oraz głównych graczy na rynku hiszpańskim, połączona z szerokim doświadczeniem.

Stała obsługa

Oferujemy stałą, spersonalizowaną obsługę i kompleksowe rozwiązanie konsultingowe dla Państwa firmy. Pozwolą one rozwiązać Państwa problemy i rozwiać ewentualne wątpliwości.

Kompleksowa wizja projektu

Nasze usługi opierają się na kompleksowej wizji projektu, która może obejmować wszystkie obszary działalności firmy. Celem naszych rozwiązań jest osiągnięcie wymiernych efektów.

Tłumaczenia pisemne i ustne

Usługi świadczone przez tłumaczy z doświadczeniem w różnorodnych branżach usprawnią i pomogą skoordynować wszystkie formalności.